Naujienos

Netradicinio ugdymo diena ,,Stebuklingos Kalėdos "

Gruodžio 11d prieš atostogas  Sūdavos ir Klausučių skyriaus pradinukai vykdė Netradicinio ugdymo dieną "Stebuklingos Kalėdos ". Šiais metais ši diena buvo išskirtinė - džiaugiamės, kad iš pradinukų Kalėdų niekas nepavogė ir vaikai galėjo mokykloje smagiai praleisti laiką ir prisiminti šią dieną. Klasėse klausėmės Kalėdų Senelio sveikinimų,dalyvavome edukacinėje programoje  ,,Linksmos Kalėdų paslaptys" .Kepėme ir dekoravome sausainius. Žiūrėjome ,,Kūčių – Kalėdų pasakaitę" , ,,Drąsusis elniukas".

Su muzikos mokytoja dainavome Advento dainas, žaidėme žaidimus ir sužinojome, kokius burtus galime atlikti prie Kūčių stalo. Patys pasigaminome žvakes, kurių švieselė tegul sušildys kiekvienos šeimos namus.
Nors Kalėdų senelio ir nepamatėme, bet dovanas radome prie eglutės. AČIŪ

 

Kiekvienoje klasėje vykdėme savo veiklas. Dalinamės savo įspūdžiais

Pirmos klasės mokiniai su mokytoja Gitana Mačiene ,,Nykštukų dirbtuvėse"gamino, dekoravo kalėdiniu meduolius. Šių meduolių gamybos esmė buvo ne tik pasigaminti patiems, bet ir dalintis su kitais bendruomenės nariais bei pajusti bendrystėsm draugiškumo jausmą.

Antrokų klasė (mokytoja A. Balčiūnienė) nuo pat ryto  virto Elfų laboratorija-tyrėme kokoso kubelių tirpumą aliejuje, vandenyje su soda, acte, šaltame ir karštame vandenyje. Stebėjome ir darėme išvadas. Sulaukėme Kalėdų senelio laiško, visi vaikai gavo Gero vaiko sertifikatus. Kompiuteriu klausėme Kalėdų senelio sveikinimo, skirto būtent tik antrokams. Per zoom programą dalyvavome edukacinėje programoje ,,Linksmos Kalėdų paslaptys".

Mokytoja Neringa dalinosi mintimis :,,Trečiokų rytas prasidėjo staigmena. Atėję į klasę po eglute rado Kalėdų Senelio dovanų. Vėliau vaikai dalyvavo įvairiose veiklose:dalyvavo nuotolinėje edukacinėje pamokoje. t. y. pasigamino žvakelių. Žaidė kalėdinius žaidimus ir mokėsi gražaus bendravimo prie vaišių stalo. Mokiniai iš anksto ruošė kalėdinius sveikinimus draugams ir juos išsidalinome iš kalėdinio pašto. Gamintus kalėdinius žaisliukus išsitraukė iš ,,laimės šulinio".

Šventinės dienos metu ketvirtokai žaidė mokytojos bei draugų pasiūlytus žaidimus. Dalyvavo viktorinoje. Dovanų gavę vardinį  eglutės žaisliuką  sake linkėjimus  sau ir bendraamžiams.

Mokytoja K. Leskauskienė ,,Klausučių skyriaus mokiniai užbaigė Kalėdų senelio portreto piešimą ir surengė klasėje parodą. Tą pačią dieną į mokyklą atėjo Klausučių bibliotekininkė, kuri atanešė mokiniams skaitytojų sveikinimus. Apsikeitę sveikinimais žiūrėjome ,,Kūčių – Kalėdų pasakaitę" , ,,Drąsusis elniukas". Mokiniai atliko judrias užduotis, kurių metu visi stengėsi pagauti Kalėdinę nuotaiką."

 

Pradinių klasių mokytojos