2019-2020 m.m kronika

XIII BĖGIMAS, SKIRTAS MOKSLININKO KALBININKO JUOZO SENKAUS TAUREI LAIMĖTI

XIII bėgimas, skirtas mokslininko kalbininko Juozo Senkaus 112-osios gimimo metinėms paminėti, vyko 2019 m. spalio 9 d. Nors oras lauke nelepino į bėgimą susirinko virš 70 sportininkų .

Dalyviai startavo Teiberių kaime prie sodybos kurioje gyveno Senkų šeima. Į startą stojo dalyviai, iš įvairių rajono mokyklų, svečiai iš “ Erasmus“ projekto. Finišo vietoje sportininkus pasitiko didelis būrys Didvyžių socialinės globos darbuotojų ir globotinių, bei Klausučių seniūnė ir kiti svečiai.

J. Senkaus taurę laimėjo ir absoliučiu nugalėtoju tapo Renatas Vėželis –  2200 m. distanciją įveikęs per 7.35.5 iš Sūdavos pagrindinės mokyklos

Merginų grupėje Klausučių seniūnijos seniūnės taurę laimėjo ir absoliučia nugalėtoja tapo taip pat Sūdavos pagrindinės mokyklos mokinė Gabija Kemfertaitė , kuri distanciją įveikė per 8.13.7

Vaikų amžiaus grupėje nugalėtojais tapo Neda Čapskytė  bei Mindaugas Murauskas  iš Sūdavos pagrindinės. Antras vietas iškovojo  Klaudijus Jasulevičius iš Kybartų „Saulės“ progimnazijos ir Ernesta Vitkauskaitė iš Sūdavos pagrindinės mokyklos. Trečios vietos medaliai atiteko Linai Mackevičiūtei iš Sūdavos pagrindinės mokyklos ir Danieliui Navickui iš „Ąžuolo‘‘ progimnazijos.

Jaunučių amžiaus grupėje nugalėtojais tapo Gabija Kemfertaitė ir Ignas Pilipavičius iš Sūdavos pagrindinės mokyklos. Antras vietas iškovojo Kotryna Striokaitė iš  „Ąžuolo“ progimnazijos bei Marius Strakalaitis iš Sūdavos pagrindinės mokyklos. Trečios vietos medaliai atiteko Tomui Čapskiui ir Tomai Čapskytei iš Sūdavos pagrindinės mokyklos.

Jaunių amžiaus grupės nugalėtojai –mūsų mokyklos mokinys Renatas Vėželis  ir Auksė Eidukaitytė iš Kybartų K.Donelaičio  gimnazijos. Prizininkai; Danielė Bastytė, Ernestas Bujauskas bei trečios vietos laimėtojas Ernestas Latvaitis. Visi šie sportininkai taip pat iš Sūdavos pagrindinės mokyklos.

Jau tradicija tapusį  bėgimą padėjo organizuoti  Sūdaviečių etnokultūros asociacija ir Klausučių seniūnės pareigas einanti Aušra  Katkevičienė .Dėkoju visiems , kurie prisidėjo prie  bėgimo organizavimo ir iki susitikimo kitame bėgime