Naujienos

Mokymosi sėkmės bilietas

Šių metų lapkričio 4-24 dienomis Vilkaviškio r. švietimo pagalbos tarnyba, minėdama 20-ąją suaugusiųjų švietimo savaitę „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukime!“, kartu su kitomis Vilkaviškio r. neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi institucijomis, įgyvendino mokymosi akcijos „Mokymosi sėkmės bilietas“ iniciatyvą.

Vilkaviškiečiai ir miesto svečiai, pasidalindami savo mokymosi sėkmės receptu, pildė popierines mokymosi sėkmės bilieto formas, kuriomis ir norime pasidalinti su Jumis. Besimokantys suaugusieji, permąstydami asmenines mokymosi patirtis, atsakė į klausimus: Kas Jums yra padėję pasiekti gerų mokymosi rezultatų? Gal žinote būdų, kaip galima mokymosi procesą padaryti lengvesnį? Kuo vadovaudamiesi ruošdavotės pamokoms ir egzaminams? Kas Jus labiausiai motyvuodavo tada, kai, atrodo, nebeužtenka ryžto mokytis toliau?

Atsakymai, įgavę patarimo, pamokymo ar palinkėjimo struktūrą, dabar keliauja į mokinių rankas ir galbūt taps jų mokymosi motyvacijos sėkmės įkvėpimu, mokymosi sėkmės garantu. Tokiu būdu vilkaviškiečių unikali, nepakartojama patirtis tęsis laike – bus dar kartą išjausta ir išgyventa šiandienos mokymosi kontekste.

Kviečiame dalintis mokymosi sėkmės bilietais su savo mokyklų mokiniais – panaudoti juos motyvuojančioms, kūrybinėms veikloms, vienaip ar kitaip randančiais kelią į mokinių protus ir širdis.