Naujienos

Ketvirtokų Adventas

Ketvirtokų Adventas

Pirmą Advento savaitę, Gruodžio 2 d, atėjusius į mokyklą ketvirtokus pasitiko staigmena-šventiškai išpuoštos klasės durys. Jas išdailino dar penktadienio vakare susirinkę tėvai - Ingrida Kernagienė, Darius Širvaitis ir Sandra Petrošienė.

Klasę puošti, Advento vainikus ir kalėdines puokštes gaminti ketvirtokus mokė taip pat jų mamos Neringa Kušlienė, Vilija Stakvilevičienė, Ingrida Kernagienė ir Sandra Petrošienė. Klasė virto tikromis vainikų dirbtuvėmis. Visi liko patenkinti savo darbo rezultatais.

Klasėje esančiame  Advento kalendoriuje kiekvieną dieną rasdavo  naują užduotį, kuri ragino atlikti kažkokį naują darbą. Kiekvienas mokinukas turėjo savo sveikinimų-dovanų kišenėlę, į kurią klasės draugai paslapčiomis dėdavo  linkėjimus, pastabas, sveikinimus. Vaikai pagamino šeimos norų koliažą, kurį parsinešė namo ir pristatė šeimai .Kiekvieną rytą , degant žvakėms skaitėme Advento istorijas ir pasakos. Vaikai buvo  raginami vienas kitam sakyti gražius žodžius, linkėjimus, paprasčiausiai apsikabinti.

Gruodžio 18 d. klasėje sulaukėme ypatingo svečio -kunigo Mindaugo Martinaičio. Su juo ketvirtokai pasikalbėjo apie ateinančias šventes, jų tradicijas ir esmę. Vaikai gavo atsakymus į daug jiems rūpimų klausimų. Kunigas atsinešė dar nematytą knygą, kurią mokiniai galėjo prakalbinti.

Penktadienį, paskutinę dieną prieš atostogas, klasėje vėl darbavosi mokinių mamytės. Šią dieną buvo atidaryta kalėdinių sausainių kepykla. Vaikai kartu su mamomis  ,Odeta Neiberkiene ir Inga Širvaitiene ,maišė, minkė , formavo , kepė sausainius, kuriuos pargabeno  namo ir pavaišino savo šeimą.

Nuoširdžiai dėkoju visiems ketvirtokų tėveliams, šeimoms , kurie prisideda prie klasės gyvenimo, padeda formuoti klasės kolektyvą. Tikiu, kad pabuvę su vaikais, kartu klasėje atlikę veiklas, labiau supranta vaikų gyvenimą ir, aišku , tampa artimesni su jais.

 

Ketvirtos klasės mokytoja Laimutė Melninkienė