Naujienos

Kelionė į Kėdainius

5 ir 6 klasės mokiniai su Kultūros pasu lankėsi Kėdainiuose. Privačiame išeivijos dailininkės Janinos Monkutės –Marks muziejuje apžiūrėję grafikos ir pop meno parodas mokiniai piešė smėliu. Dvi valandos pralėkė kaip viena akimirka, buvo smagu pjaustyti detales, ant lipnaus popieriaus paviršiaus berti spalvotą smėlį ir kurti nuostabius darbelius.

Po to reikėjo pajudėti. Pasivaikščioti po gražų miestą padėjo nuosava gidė – penktokų auklėtoja Liuda Mikelaitienė. Savivaldybėje aplankę medžio drožėjo  Vytauto Ulevičiaus  parodą leidomės senamiesčio link. Pakeliui užsukome į įspūdingą Šviesiąją gimnaziją. Nuostabiu senamiesčiu žengėme iki paminklo Radviloms „Skrynia“ Didžiojoje rinkos aikštėje. Tų aikščių mieste net keturios, viena už kitą gražesnės, o kur dar kiemeliai, siauriausia gatvelė. Lankėmės škotų pirklio name- Arnetų namas,  Kėdainių krašto muziejuje, kurio virtualios parodos ir kalbančios skulptūros, maketai labai patrauklūs šiuolaikiniam jaunimui.

Pusvalandukas laisvalaikio, suvenyrai ir kelionė namo. Jos  metu vyko viktorina apie Kėdainiuose lankytas vietas. Skirmantė atsakė į 9 klausimus teisingai, laimėjo pagrindinį prizą, bet neliko nuskriaustas nė vienas. Vaikai kelionę įvertino gerai.

 

 6 klasės auklėtoja Diana Maksimavičienė