2018-2019 m.m kronika

XII bėgimas, skirtas mokslininko kalbininko Juozo Senkaus taurei laimėti

XII bėgimas, skirtas mokslininko kalbininko Juozo Senkaus 111-osios gimimo metinėms paminėti, vyko 2018 m. spalio 4 d. Nors oras lauke nelepino, bet į bėgimą susirinko apie 50 sportininkų.

Dalyviai startavo Teiberių kaime, prie sodybos, kurioje gyveno Senkų šeima. Į startą stojo dalyviai, iš įvairių rajono mokyklų.

J. Senkaus taurę laimėjo ir absoliučiu nugalėtoju tapo Vitalius Būzmakovas – Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos mokinys, 2200 m. distanciją įveikęs per 7.45.02.

Merginų grupėje Klausučių seniūnijos seniūnės taurę laimėjo ir absoliučia nugalėtoja tapo Sūdavos pagrindinės mokyklos mokinė Gabija Kemfertaitė  distanciją įveikė per 8.39.06.

Buvo išaiškinti ir medaliais apdovanoti visų amžiaus grupių prizininkai. Be dėmesio neliko nė vienas dalyvis. Sūdavos pagrindinės mokyklos direktorė Vilija Nikliauzienė kiekvienam dalyviui įteikė varžybų dalyvio diplomą.

Vaikų amžiaus grupėje nugalėtojais tapo Karolis Dedinas iš Kybartų ,,Saulės‘‘ progimnazijos, Gabija Kemfertaitė iš Sūdavos pagrindinės mokyklos.

Jaunučių amžiaus grupėje nugalėtojais tapo Auksė Eidukaitytė iš Kybartų „Saulės“ progimnazijos, bei Ignas Pilipavičius iš Sūdavos pagrindinės mokyklos.

Jaunių amžiaus grupės nugalėtojai – Vitalius Būzmakovas iš Sūdavos pagrindinės mokyklos ir Aušrinė Zajankauskaitė iš Vilkaviškio ,,Aušros‘‘gimnazijos.

Šventės dalyvius sveikino Sūdaviečių etnokultūros asociacijos pirmininkė Regina Naujokaitienė, kuri pristatė šventės rėmėjus, pažymėjo įžymaus kraštiečio nuopelnus Lietuvai.

Po finišo sportininkai buvo vaišinami arbata, bandelėmis, o svečiai - suvalkietišku plokštainiu.

Už plokštainį dėkojame VšĮ ,,Bruneros‘‘ įmonės darbuotojoms.