Naujienos

SUGRĮŽIMAI II

SUGRĮŽIMAI II

Antrą kartą šiais mokslo metais į mokyklą sugrįžo buvusi mokinė. Sugrįžo su savo darbais. Šį kartą tai Raimonda Ivanauskaitė su fotografijų paroda.

Raimonda prisistatė  taip: 1998-ais metais atsikėliau į šiuos kraštus ir pradėjau mokytis Sūdavos vidurinėje mokykloje.  Na, o  2004-aisiais čia baigiau 12-tąją klasę. Turiu pripažinti, kad čia praleidau vieną gražiausių savo gyvenimo periodų. Visada buvau žingeidi ir smalsi, domėjausi viskuo, kuo buvo įmanoma domėtis (tokia esu ir dabar). Visada domėjausi įvairiais menais. Daug ką išbandžiau. Tačiau apsistojau „ties“ fotografija.

Tiesa, su „rimtu“ fotoaparatu susipažinau gana neseniai, vos 2013-ais metais. Tada ir prasidėjo meniniai ieškojimai. Turėjau galimybę padirbėti fotografo asistente. Įgijau praktikos ir šiek tiek pasitikėjimo savimi. O nuo 2018-tų metų pavasario fotografija užsiimu visiškai savarankiškai. Mano darbų galite pamatyti facebook paskyroje I.R. fotografija

Šiandien grįžtu į mokyklą su savo darbais. Pristatau Jums nuotraukų ciklą įkvėptą kelionių laiku kartu su karo istorijos rekonstrukcijos klubu „Kauno Pavieto Laisvieji Šauliai“.

Laukiame kitų sugrįžimų !                           

 

Dailės mokytoja Diana Maksimavičienė