Naujienos

4 klasės mokinių projektas "Ilgas ir įdomus mano moliūgo gyvenimas"

Projektas pradėtas vykdyti dar trečioje klasėje. Pavasarį pasėjome iš sėklų moliūgus, parsinešėm daigelius į namus, visą vasarą auginom, laistėm, prižiūrėjom ir rudenį išaugintus moliūgus atsinešėme į mokyklą.

plačiau
 
Spalis trečiokams - „Raganos Lilės" mėnuo

Visą spalio mėnesį trečios klasės mokiniai skaitė Knister kūrinių apie raganą Lilę serijos knygas.Mokiniai už knygas atsiskaitydavo savaitės pabaigoje. Spalio paskutinį  ketvirtadienį,25 dieną, klasėje vyko Raganų puota. Visi trečiokai persirengė raganomis ir raganiais.  Godai Katkevičiūtei teko Hario Poterio vaidmuo, mat ji skaitė šios serijos knygas.

plačiau
 
Projektas ,,Diabetas kaip tyli epidemija – programa skirta kovai su diabetu pasienio teritorijoje“

Spalio 23 dieną mūsų mokykloje buvo vykdomas projektas ,,Diabetas kaip tyli epidemija“. Projekto tikslas – skleisti žinias apie sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą bei fizinį aktyvumą. Šį projektą vykdo VšĮ Vilkaviškio ligoninė ir 4 rajono mokyklos, tame tarpe ir mūsų mokykla. 

plačiau
 
Molekulės diena

Spalio 23 d. mokykloje buvo paminėta Molekulės diena. Šioje šventėje aktyviai dalyvavo 7-10 klasių moksleiviai ir gamtos mokslų bei dailės mokytojai. 

plačiau
 
"Smagūs bandymai" Marijampolėje

Spalio 22 d. būrelio „Jaunasis tyrėjas“ nariai, lydimi mokytojos A. Balčiūnienės, lankėsi Marijampolės knygyne „Pegasas“. Mokiniai dalyvavo pamokėlėje „Smagūs bandymai“, kurią pravedė darbuotoja Lina.  

plačiau
 
Trečiokų projektas „Mūsų augintiniai“

Spalio 8-18 d. Trečios klasės mokiniai vykdė  projektą „Mūsų augintiniai“. Projekto metu mokiniai fotografavo savo gyvūnus, pristatė juos klasės draugams, kūrė gyvūnų aprašymus, piešė juos, rašė gyvūnų laiškus , lipdė iš plastilino, rinko statistiką apie augintinius, braižė diagramas.

plačiau
 
"Mes norime padėti"

Apie gerą darbelį penktokams pakako tik užsiminti. „Mes galime padėti“ - palaikė idėją jie. 

plačiau
 
Akcija ,,Papuoškime mokyklą''

Aštuntokai sėkmingai įvykdė ilgalaikę užduotį - išaugino kambarinę gėlę. Ją paskyrė mokyklai pagražinti.

plačiau
 
Netradicinė pamoka „Ruduo miške“

Spalio 10 d. priešmokyklinukų ir ikimokyklinukų mišrios ugdymo grupės ugdytiniai, nešini miško  žvėreliams ir paukšteliams maisto, vyko į Matarnų šilą. Ten vyko netradinė pamoka ,,Ruduo miške“.   

plačiau
 
Sveikos gyvensenos edukacinė pamokėlė "Muiliukas-šiltas vilnos kamuoliukas".

Pirmos ir antros klasės mokiniai dalyvavo sveikos gyvensenos edukacinėje pamokoje "Muiliukas - šiltas vilnos kamuoliukas".

plačiau