Naujienos

Ketvirtokai su priešmokyklinukais edukacinėj pamokoj "Kelias nuo grūdo iki duonos riekės"

Pirmoji užduotis tarptautinio eTwinning projekto "Iš kur atsiranda duonelė?" įvykdyta.
Rugsėjo 28 d. Paežerių dvare dalyvavome edukacinėj pamokoj "Kelias nuo grūdo iki duonos riekės". 

 

plačiau
 
Ketvirtokų sukurtos "Rudeninės mandalos"

Rugsėjo 27 d. ketvirtoje klasėje vyko integruotos dailės ir technologijų  "Rudeninės mandalos" ir pasaulio pažinimo pamokos "Kiek pasaulyje religijų yra?"
 

plačiau
 
Kalbų dienos atgarsiai mokykloje

Nuo 2001 metų kasmet rugsėjo 26 d. yra švenčiama Europos kalbų diena. "Europa yra turtinga savo kalbomis – šiame žemyne yra daugiau nei 200 vietinių kalbų. Kalbų mokėjimas yra svarbus jų atpažinimui, naudojimui ir saugojimui. Tradiciškai kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje. Kalbų mokytojos pasitarę suplanavo įvairias veiklas. 

plačiau
 
Europos judumo savaitė

Europos judumo savaitei 5-10 klasių mokiniai skyrė žygį į Rementiškių piliakalnį.

plačiau
 
Tarptautinė Taikos diena

Rugsėjo 21 dieną mokykla atsiliepė į visuomeninės organizacijos „Gyvoji planeta“ kvietimą švęsti TARPTAUTINĘ TAIKOS DIENĄ kartu. 

plačiau
 
Mokykla dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atminties kelias“

Artėjant rugsėjo 23-iajai, Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai, mokykla įvairiomis veiklomis prisidėjo prie  pilietinės iniciatyvos „Atminties kelias“.

plačiau
 
Penktokų istorijos pamokos muziejuose

Penktokai per pirmąsias istorijos pamokas susipažino su istorijos mokslu. Namuose  ieškojo išskirtinų eksponatų, sužinoję jų istoriją, pristatė juos klasėje.

plačiau
 
Ilgalaikis integruotos veiklos projektas "Mokome ir mokomės kartu"

4 klasės mokiniai su priešmokyklinės grupės ugdytiniais pradėjo vykdyti ilgalaikį integruotos veiklos projektą „Mokome ir mokomės kartu". Pirmoji veikla prasidėjo nuo tarptautinio eTwinning projekto "Iš kur atsiranda duonelė?"

plačiau
 
Pradinukų žygis "Sveikas kaip ridikas"

Rugsėjo 14 d. Vilniaus Neries regioniniame parke  vyko žygis “SVEIKAS KAIP RIDIKAS” , tad neatsilikome ir mes, Sūdavos pradinukai. Mums į Vilnių važiuoti buvo per toli, todėl keliavome Sūdavos kaimo takeliais ir saugiais laukų keliais.

plačiau
 
Pirmokėlių pirmoji pasaulio pažinimo pamoka

Pirmokėliai pradeda pažinti juos supantį pasaulį. Pasaulio pažinimo pamokoje startavo gamtamokslinis tyrimas. Mokiniai atliko bandymą ir sužinojo, kaip susidaro debesys

plačiau