Naujienos

,,Mandarinai - jėga"

,,MANDARINAI -JĖGA"
Gegužės 2d. 4 klasės mokiniai su mokytoja Alita Balčiūniene vykdė integruotų pamokų-lietuvių k.,pasaulio p.,matematikos -veiklas,susijusias su mandarinais.

Ačiū Armandos,Irmantės,Kosto,Adrijaus,Ernestos šeimos nariams už mandarinų nupirkimą.Tik jūsų dėka mes galėjome atlikti įdomias ir gyvenimiškas užduotis:svėrėme įvairiomis svarstyklėmis,spėjimo būdu bandėme atspėti pasirinktų mandarinų svorius,skirstėme mandarinus pagal dydį,kūrėme tekstinius uždavinius,braižėme diagramas,pakartojome antonimus,rinkome informaciją iš interneto ir sužinojome,iš kur pas mus atkeliauja mandarinai,kokią naudą duoda jų valgymas.Pasaulio žemėlapyje ieškojome tų šalių.Atlikome bandymą- pastebėjome,kad nuluptas mandarinas paskęsta,o nenuluptas -plaukia.Samprotavome ir darėme išvadas-kodėl taip vyksta.
Paskutinė užduotis -spaudėme sultis,lyginome,kiek mililitrų sulčių išspaudėme iš didelių ir mažų mandarinų.Pastebėjome,kad ir sulčių spalvos skyrėsi.
Supratome,ką reiškia 100% sultys.Labai gerai palyginimui Airidas turėjo parduotuvėje pirktų 50 % sulčių.Ragaudami tikrai pajutome skirtumą.
Veiklos buvo įdomios ir trys pamokos prabėgo labai greitai.Manau vaikams patiko.

 

4 klasės mokytoja Alita |Balčiūnienė