2017-2018 m. m kronika

Projektas "Pavasario pranašai"

Kovo mėnesį 3 - 4 klasėse vyko projektas "Pavasario pranašai".
Projekto tikslas - skatinti mokinius pažinti gamtoje vykstančius procesus ir vertinti sukauptą  informaciją, atpažinti grįžtančius giesmininkus iš šiltųjų kraštų, tobulinti bendradarbiavimo ir bandravimo įgūdžius.
Ketvirtokai susipažino su Lietuvos paukščiais, mokėsi stebėti ir tausoti gamtą, sėjo Velykinę žolytę, didino mokymosi motyvaciją. Savarankiškai rinko informaciją apie Lietuvos paukščius. Aiškinosi, kas pranašauja pavasarį.
Trečiokai daug projekto veiklos integravo į lietuvių k. dailės ir technologijų, matematikos pamokas. Per lietuvių kalbos pamokas rašė diktantą apie pempes, klausėsi paukščių balsų ir skaitė garsų pamėgdžiojimų. Dailės ir technologijų pamokose "parskrido" gandrai. Per matematikos pamoką internetu ieškojo žinomų paukščių kiaušinių svorio ir  pagal tai svėrė savo mokyklines priemones, sprendė užduotis, kurios suteikė daug įdomesnės informacijos apie paukščius. Į projekto veiklą buvo įtraukti ir tėvai. Jiems teko užduotis - perduoti savo vaikams liaudies išminties posakius apie paukščius.
Ketvirtokai ir trečiokai dalyvavo konkurse "Atspėk, koks tai giesmininkas?".
Trečiokai per lietuvių k. ir dailės ir technologijų pamokas sukūrė"priešdėlių" ir "šaknų" pievas. Ketvirtos klasės mokiniai margučius margino savo žiniomis. Juos papuošė sinonimų ir antonimų poromis.
 

Pradinių klasių mokytojos Neringa Kušlienė ir Alita Balčiūnienė