į pradžią
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pradinių klasių mokinių integruotos veiklos projektas "Kalėdinė žvaigždė "

Gruodžio mėn. 1 - 4 klasių mokiniai vykdė integruotą projektą "Kalėdinė žvaigždė"

plačiau
 

 
 
Dalintis šiluma gera!

Džiaugiamės ir norime padėkoti visoms mezgėjoms, kurios atsiliepė į mokyklos svetainėje paskelbtą kvietimą mamoms, močiutėms, mokinėms įsijungti į akciją „Šiluma dalytis gera!“. 

 

plačiau
 
Gražių švenčių belaukiant...

Gruodžio 5 dieną ,,Jaunieji miško bičiuliai'' vyko į edukacinę pamoką ,,Kai eglutė namuos''. Pamoka vyko Basanavičiaus gimtinėje. 

plačiau
 

Kviečiame į praktinę popietę  Papuoškime Kalėdų eglutę”

 

Labai smagu prisiminti mamyčių šventės akimirkas, kurių metu Jūs ne tik gėrėjotės savo vaikučių surengta švente, bet ir aktyviai dalyvavote žvakių liejimo pamokoje. Atrodo, taip neseniai pynėte advento vainiką, kuriuo puošėte savo namus…

Todėl nusprendėme Jus pakviesti į popietę, kurios metu kartu su savo vaikučiais pasigaminsite žaisliuką Kalėdų eglutei.  Papuošite savo eglutę pačių gamintais žaisliukais. Išmokę, galėsite jau patys pasigaminti dar daugiau ir kitus pamokyti.

 ŽAISLIUKUI priemonės bus duotos.

 

 

 
 
Integruota pamoka "Laiško kelionė"

Gruodžio  11 d. antroje klasėje integruota lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir dailės pamoka "Laiško kelionė" vyko Vilkaviškio centriniame pašte.

plačiau
 
Matematikos varžytuvės

Pirmąją žiemos dieną 6 ir 7 klasių mokiniai tradicinę matematikos pamoką iškeitė į matematikos varžytuves.

plačiau
 
Ketvirtokai dalyvavo konferencijoje
Lapkričio 30 d. 4 klasės mokiniai Andrius ir Dovydas dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių konferencijoje „Tai įdomu!“
plačiau
 
Antrokų popietė

Gruodžio 5 d. antroje klasėje vyko popietė „Esame lietuviai“

plačiau
 
Savivalda devintokų akimis

Kokiais klausimais galima kreiptis į seniūniją mokiniams papasakojo Klausučių seniūnė Gema Skystimienė, o kaip tapti savivaldybės nariu -  Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narys Ramūnas Puodžiūnas.  

plačiau
 
<<  ankstesnis  6   7   8   9   10   11   12   sekantis  >>