į pradžią
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pavasarinio džiaugsmo, saulės ir šilumos jūsų namams, naujų idėjų ir sėkmės jūsų darbams. Su šv. Velykomis!

 

 
 
Saldi staigmena antrokams

Antros klasės mokiniai vykdo projektą “Atrieda Velykos“.

plačiau
 
Lietuvos šimtmečiui

Minėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį, Sūdavos pagrindinės mokyklos mokiniai šią šventę minėjo įvairiais renginiais. 

plačiau
 
Viktorina-protmūšis "Kartu mes galim viską"

Kovo 23 dieną, vykdant Veiksmo savaitę „BE PATYČIŲ 2018“, mokyklos salėje, vyko 5-10 klasių pramoginis renginys viktorina – protmūšis „KARTU MES GALIM VISKĄ“

plačiau
 
Edukacinė programa „Tas Velykaičio gražumėlis“ J. Basanavičiaus gimtinėje

Artėjant šv. Velykų šventei, pirmos klasės ir priešmokyklinės ugdymo grupės mokiniai vyko į J.Basanavičiaus gimtinės nacionalinį muziejų, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Tas Velykaičio gražumėlis“.

plačiau
 
Pasaulinė burnos sveikatos diena

Kovo 20 d., minint Pasaulinę burnos sveikatos dieną, ikimokyklinio ir priešmokyklinio  ugdymo grupėje vyko burnos higienos  pamokėlė, kurios metu  vaikams buvo aiškinama, kodėl jau ankstyvoje vaikystėje reikia saugoti ir prižiūrėti dantukus ir burną. Tik sveiki dantys padeda išsaugoti bendrą sveikatą ir gerą savijautą

plačiau
 
Anglų kalbos rezultatai "Olympis 2017- Rudens sesija"

Mokiniai mokslo metus pradeda išbandydami save įvairiuose konkursuose.  Rudenį pradėjo dalyvavimu edukacinių  konkursų „  Olympis 2017“ rudens sesijoje. Džiaugiamės, jog mokiniai veržiasi ir nebijo dalyvauti.

Sveikiname mokinius, kurie laimėjo I-III laipsnio diplomus.

plačiau
 
Tiksliųjų mokslų rezultatai "Olympis 2017- Rudens sesija"

Artėjant  edukacinių  konkursų  1-12 klasių mokiniams ,,Olympis 2018“ pavasario sesijai , norime pasidžiaugti mūsų mokyklos mokinių tiksliųjų mokslų rezultatais ankstesnėje  sesijoje.

plačiau
 
Dešimtokų šimtadienis

Dešimtokai sulaukė kvietimo į teismą. Devintokų teisėjas (Mykolas)  Liūtaširdis- geraširdis buvo teisingas, bet negailestingas. Išpirkti kaltes buvo galima atlikus linksmas užduotis. Šimtadienio proga buvo daug sveikinimų, gėlių, šypsenų ir nuotraukų. 

 
 
 
plačiau
 
Integruota pamoka "Velykų tradicijos ir papročiai"

Kovo 12 d. 3 klasėje vyko integruota anglų k. ir lietuvių k. pamoka "Velykų tradicijos ir papročiai". Mokiniai  ne tik susipažino, bet ir sugebėjo suskirstyti Velykų šventimo papročius Anglijoje, Lietuvos senovėje ir  išlikusias šventimo tradicijas savo šeimose.

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  sekantis  >>