2018-2019 m.m kronika

Vaikų poilsio socializacijos projektas ,, Bičiuliai - 8 "

2019 m birželio 16-20 dienomis  Sūdavos pagrindinės mokyklos 16  mokinukų dalyvavo vaikų poilsio socializacijos  projekte ,, Bičiuliai - 8 " kuriam jau nebe pirmus metus vadovauja mokytoja Rūta Kiškėnienė. 
Projektas vyko Šventojoje, jaukioje teritorijoje netoli jūros. Pirmąją dieną mokiniai įsikūrė savo nameliuose ir važiavo dviračiais į Palangą, aplankė įžymias vietas, vakare  buvo pakrikštyti senbuvių , kurios ir suskirstė stovyklautojus į keturias komandas. 
Rytais ir vakarais  mes bėgdavome krosą  ,atlikdavome mankštą. Stovyklautojai įveikė pėsčiųjų žygį Šventosios pušyne, atliko įvairias užduotis, prisistatymus, dirbo komandose, maudėsi baseine,   mirko jūroje, bei žaidė prie jūros  įvairius sportinius žaidimus .Vakarais vykdavo „Pliusų „ rašymas už gerus nuveiktus darbus. Mes patys stengdavomės būti geresniais ir draugams už nuopelnus negailėjome pliusų.  Nors vakarais jautėme visus raumenukus ir nuovargį kojose ,tačiau kaip mokytoja teigdavo „nuovargis praeina ,o prisiminimai lieka“,   buvome pilni įspūdžių ir geros nuotaikos . Dienos prabėgo labai greitai. Paskutinę dieną vyko stovyklos uždarymas, kuriame mokiniai buvo apdovanoti įvairiomis nominacijomis ir jau tapo šios stovyklos senbuviais.

„Bičiuliai“- tai neužmirštama stovykla kurioje gali linksmai ir sportiškai praleisti laiką. Įspūdžiai išvykus iš Šventosios yra neužmirštami, noris sugrįžti vėl ir vėl... “ - taip apie stovyklą atsiliepė jos senbūvė Dovilė Vyšniauskaitė.

Dar neišvykę iš stovyklos jau svajojome  apie kitą stovyklą ir būsimus nuotykius. Kiekvienam iš mūsų ši stovykla yra ypatinga ir neužmirštama.
Visi grįžome su linksmais ir gerais prisiminimais, gražiu įdegiu ir gera nuotaika. 
Mokiniai labai dėkingi mokytojoms R. Kiškėnienei ir V. Adomavičienei už nuostabią savaitę praleistą prie jūros. Taip pat reiškiam padėką  stovyklos rėmėjams ; IĮ savininkei Dianai Žitkauskienei, Daivai Vyšniauskienei, Klausučių seniūnei Gemai Skystimienei ir Sūdavos pagrindinei mokyklai bei Vilkaviškio savivaldybei už suteiktą galimybę turiningai praleisti nors  kelias vasaros dienas.

Sūdavos pagrindinės mokyklos mokinys  Ignas Pilipavičius