2018-2019 m.m kronika

Koncertas "Tau, Mokytojau!"

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Mūsų mokykloje ją paminime kiekvienais metais. Šie mokslo metai - ne išimtis. Mokyklos mokinių taryba papuošė mokytojų kambarį vaikų rašytais sveikinimais. Dramos, šokių, choro būrelius lankantys vaikai ir dešimtokai su mokytojų, R. Mykolaitienės ir D. Paršaitienės, pagalba surengė trumpą pasirodymą-koncertėlį. Ši diena ypatinga ne tik mokytojams, bet ir mokiniams, todėl natūralu, kad daugelis vaikučių buvo nedrąsūs, su jauduliu širdyje skyrė gražiausius posmus, šokius, dainas.

Pasveikinti mokytojų atvyko Sūdavos kaimo bendruomenės pirmininkė R. Brazaitienė bei Visuomenės sveikatos priežiūros  specialistė J. Kavaliauskienė. Renginio metu mokyklos prezidentė G. Debesiūnaitė pasveikino šokių mokytoją G. Meseckaitę pradėjus dirbti  ir pakvietė ištarti simbolišką priesaiką vaikams, savo darbui. Na, o mokyklos direktorė V. Nikliauzienė įteikė mokytojai atminimo dovanėlę.

Pasibaigus renginiui mokytoja M. Viltrakytė, paklausta, ar jai patiko renginys, atsakė: „Aišku, kad patiko, jūs – mūsų vaikai ir žinom, kad ruošėtės.“

 Po renginio mokytojai bei svečiai buvo pakviesti pasivaišinti kava bei skaniu tortu. 

 

 

Mokyklos prezidentė Gabrielė Debesiūnaitė ir organizatoriai