2018-2019 m.m kronika

Advento popietė

Adventas – tai toks laikas, kada žiemos nykumas žada viltį – sugrįžtančią saulę, laikas, kada ramybėje ir gerume krikščioniškas pasaulis laukia užgimstančio kūdikėlio Jėzaus. Šis laikas mums primena, kad žmogaus egzistencijai reikalingas ir dvasinis augimas. Šiuo laikotarpiu norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo artimaisiais ir šalia esančiais.

Gruodžio 7 d. mūsų mokykloje vyko Advento popietė, kurios metu teatralizuotas eiles skaitė, vaidino dramos būrelio nariai (mokytoja R. Mykolaitienė), giesmes, Šv. Kalėdų dainas subtiliai įpynė mergaičių choras (mokytoja R. Slabodienė).

Smagu, jog Advento proga nuoširdžiai pasveikinti susirinkusius atvyko Didvyžių bei Alksnėnų parapijų klebonas kunigas Mindaugas Martinaitis. Klebonas linkėjo, kad laukdami Šv. Kalėdų pabūtumėme geresniais, švelnesniais, kad Kūdikėlis Jėzus galėtų užgimti kiekvieno mūsų širdyje.

Advento popietė ištirpo kaip žvakė. Tikimės, kad šiltas, jaukus pabuvimas turėjo teigiamą emocinį užtaisą ir į namus dalyviai parsinešė džiaugsmingas gražaus pabuvimo akimirkas.

 

Lietuvių kalbos mokytoja Rita Mykolaitienė