į pradžią
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Praktinė popietė „Pasigamink gėlę mamai“

Gegužės 4 d. (penktadienį) vyko nuostabi kūrybinė popietė, skirta artėjančiai motinos dienai.

„Motina yra tas asmuo, kuris gali užimti visų kitų vietas, bet niekas negali užimti jos.“

( Kardinolas Mermillod)

plačiau
 
Tau, mano Mamyte!

Gegužės 4 d. pradinių klasių mokiniai gražiausias eiles, skambiausias dainas skyrė savo mylimoms Mamytėms! 

plačiau
 
Priešmokyklinukų ir ikimokyklinukų mišrios grupės rytmetys "Tau, mamyte!"

Gegužės  3 d. į rytmetį susirinko  priešmokyklinukų ir ikimokyklinukų mišrios grupės vaikučių visos  mamytės. Vaikučiai pasveikino su pačia gražiausia metų švente – mamų diena, papuošė  mamyčių galveles savo gamybos margažiedžiais gėlių vainikais, padėkojo už meilę, rūpestį, už laimingą vaikystę.

 

plačiau
 

Vilkaviškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių istorijos olimpiadoje "Žinočius"    Gustė Bendoraitytė   užėmė  2 vietą tarp penktokų, o  Tautvydas Kerutis- 3 vietą  tarp septintokų.

Sveikiname mokinius ir jų mokytoją Mildą Viltrakytę!

 

 
 

Pavasario kroso pirmenybėse Sūdavos pagrindinės mokyklos komanda iškovojo 2 vietą.

Sveikiname mokinius ir mokytoją Rūtą Kiškėnienę!

 

 
 
Pradinukų laimėjimas

2 klasės mokinė Goda Katkevičiūtė , 3 klasės mokinė Ernesta Vitkauskaitė "Kalbų kengūros" lietuvių kalbos konkurse laimėjo Sidabrinės Kengūros diplomus.

4 klasės mokinys Martynas Kučiauskas "Olympis 2018 - Pavasario sesija" matematikos konkurse laimėjo medalį, o tarptautiniame matematikos konkurse "Kengūra" pateko tarp 10 geriausių mokinių savivaldybėje.

Sveikiname mokinius ir linkime jiems sėkmės kituose konkursuose!

 

 
 
Pradinukų tiriamoji – mokslinė konferencija „Žemė – žmonių planeta“.

Balandžio 25 d. Sūdavos pagrindinėje mokykloje vyko 1 – 4 klasių tiriamoji – mokslinė konferencija „Žemė – žmonių planeta“. Konferencijoje svečiavosi būsimi pirmokai ir pradinukai iš Alksnėnų skyriaus.

Šioje Žemėje gyvena labai daug vaikų, kurie yra labai smalsūs. Todėl pas mus mokykloje vyksta ne tik pamokos, kuriose mokomės skaityti, rašyti ir kurti įdomius kūrybinius darbus, bet atliekame daug tyrimų, bandymų ir eksperimentų.

plačiau
 
Netradicinė lietuvių kalbos pamoka Prano Mašioto tėviškėje

Ankstyvą balandžio 24-osios dienos rytmetį Sūdavos pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Rita Mykolaitiene išvyko į Prano Mašioto gimtinę Pūstelninkų kaime.

plačiau
 
Informacija mokiniams bei jų tėvams (globėjams, rūpintojams)

2018 m. balandžio mėn. 16 – gegužės mėn. 4 d. mokykloje bus vykdomas 2, 4, 6 ir 8 klasių NACIONALINIS MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMAS.

Plačiau skaitykite čia

 

 
 

Balandžio 20 d. 3 klasės mokiniai Justas Flėderis ir Airidas Juraitis ( juos paruošė mokytoja A. Balčiūnienė) rajoninėje Sūduvos krašto mokinių darbų konferencijoje "Mano darbai - tai mūsų ateitis" pristatė projektą "Mokausi pats".

Mokiniai tobulino savo asmenines savybes, mokėsi sklandžiai dėstyti mintis ir kitiems paaiškinti savo sumanymus. Sveikiname Justą ir Airidą už drąsą!

 

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  sekantis  >>