2020-2021 m. m. kronika

Netradicinio ugdymo diena „Nuo žalingų įpročių link savanorystės“

Spalio 23 d. 1-4, 5-8, 9-10 klasių mokiniams vyko netradicinio ugdymo diena. Jos tikslas buvo orientuotas į mokinių sąmoningumą apie žmogaus sveikatos sampratą, kada atsisakoma žalingų įpročių ir  pasirenkama sveika gyvensena. Šį rudenį Lietuvos sveikuolių sąjunga vykdydama tradicinį paskaitų turą po Lietuvos mokyklas, atvyko ir pas mus. 

plačiau
 
,,Heloviniška” diena mokykloje

Spalio 22 d. mokyklos mokinių taryba suorganizavo ,,Helovinišką” dieną mokykloje. Atmosfera buvo ypač įtaigi-išpjaustyti moliūgai, kraujo spalva aptaškyti įrankiai, tamsūs langai bei kita atributika. 

plačiau
 
Ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų darbinga savaitė

Prieš rudens atostogas mišrioje ikimokyklinėje/priešmokyklinėje vaikų grupėje veiklos netrūko. Daug dėmesio skirta vaikų sveikatos priežiūrai ir fiziniam aktyvumui. Pakalbėta ir apie artėjančias Visų Šventųjų šventes.

plačiau
 
Dėdė Rudenėlis Klausučių skyriuje

Klausučių skyriuje spalio 21-22 d. pokštavo dėdė Rudenėlis. Mokiniai iš daržovių sukūrė darbelius, piešė dėdę Rudenį, žaidė žaidimus, įveikė DĖDĖS RUDENĖLIO pasiūlytas kelias rungtis su riešutais, morkom, bulvėm, obuoliais, svarainiais.

plačiau
 
Pasaulio pažinimo pamokos kitoje edukacinėje erdvėje

Spalio 22 d. antrokų ir trečiokų pasaulio pažinimo pamokos vyko kitoje edukacinėje erdvėje- V.Kudirkos muziejuje.

plačiau
 
Mišrios ikimokyklinės/priešmokyklinės grupės Projektas,,Rudens gėrybės"

Projektas,,Rudens gėrybės" skirtas stiprinti tėvų ir vaikų ryšį,bendradarbiavimą su pedagogais. 

plačiau
 
,,Olimpinis mėnuo 2020"

,,Olimpinis mėnuo 2020" šiais mokslo metais vyksta rugsėjo 28 – spalio 23 dienomis.Sūdavos pagrindinės mokyklos trečiokai ir jų mokytoja Neringa Kušlienė su malonumu dalyvauja šiame projekte, kurio pagrindinis tikslas – skatinti pradinių klasių mokinių fizinį aktyvumą.

plačiau
 
Septintokų laboratorinis darbas

Spalio 9 d. technologijų pamokos metu 7 klasės mokiniai atliko kiaušinio šviežumo laboratorinį darbą. Jo metu kiaušinio šviežumą vaikai patikrino 3 skirtingais būdais. 

plačiau
 
Susitikimas su Vilkaviškio PK bendruomenės pareigūne Vilija Grybauskiene

Vilkaviškio PK bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskiene  bendravo su pirmokais, septintokais, devintokais ir dešimtokais. Kiekvienoje klasėje pagal poreikį buvo pravesta saugumo pamokėlė „Saugus elgesys“ ir  popietė „Mokinio teisės ir pareigos“ bei paminėta Europos komisijos kovos su prekyba žmonėmis  diena.

plačiau
 
Pirmokų darbų paroda ,,Rudens prisilietimas"

Spalio mėn. pirmokų adaptacinio laikotarpio metu buvo vykdoma mokinių  darbų paroda ,,Rudens prisilietimas"

plačiau