2020-2021 m. m. kronika

Akcija ,,Nenurašyti , o palaikyti"

Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija pakvietė Lietuvos mokyklų moksleivius dalyvauti socialinėje tolerancijos paskatoje – „(NE)PAMOKA apie žmones su Dauno sindromu ir skirtingas kojines“.Kovo 19 d., klasės valandėlių metu, 8-9 klasių mokiniai prisijungė prie paskaitos.

plačiau
 
Virtualus susitikimas su interjero dizainere

Kovo 12 d. technologijų pamokos metu 5 kl. mokiniai bendravo su interjero dizainere Gintare Grigaitiene

plačiau
 
walk15 iššūkis ,,Žingsnis po žingsnio"

Pradinių klasių mokiniai nuo vasario 28d iki kovo 13d dalyvavo projekte,, Mokyklos organizuoja", kurį įgyvendino UAB,, Walk15".
29 pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos dalyvavo Žingsnių skaičiavimo iššūkyje ,, Žingsnis po žingsnio".

 

plačiau
 

Gerbiamieji,

Sveikinu Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga! 

Kovo 11-oji mums ypač brangi. Dauguma dar pamename anų dienų jaudulį, džiaugsmą ir ypatingą vienybės jausmą, kuriuo tada gyvenome. Laisvė buvo vienintelis troškimas ir didžiausia dovana, dėl kurios buvome pasirengę daug ką paaukoti. Dėl jos stovėjome sausio 13-ąją. Dėl jos kūrėme savo valstybę nuo pirmo Konstitucijos žodžio. 

Šiandien mūsų jaunimas gali geriausiai įvertinti savo tėvų ir senelių pastangas – ar jie jaučiasi laisvi Europos piliečiai, atsakingi jos kūrėjai. Europos, nuo kurios penkis dešimtmečius buvome atkirsti ir kurioje šiandien esame lygiateisiai, per trumpą laiką padarę neįtikėtiną šuolį. Pagrįstai didžiuojamės, kad ne tik apgynėme ir dabar saugome savo nepriklausomybę, valstybingumą, bet ir tapome pavyzdžiu kitoms laisvės siekiančioms tautoms.  

Džiaugiuosi, kad jauniems žmonėms kurianti laisvė yra vertybė. Kad suprantame laisvės kainą ir įsipareigojimą būti aktyviais piliečiais. Kiekvienas esame valstybės dalis. Ir nėra joje nesvarbių ar nereikšmingų. Visi drauge nešame vieną vėliavą. 

 

Nuoširdžiai 

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė  

Jurgita Šiugždinienė 

 

 
 
Integruotas projektas „Meilės išraiška Lietuvai“

Kovo 5 d. Sūdavos pagrindinėje mokykloje vyko netradicinė diena „Meilės išraiška Lietuvai“ skirta paminėti Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

plačiau
 
Sporto būrelio narių žiemos sportas
Šaltomis žiemos dienomis Sūdavos pagrindinės mokyklos Sporto būrelio nariai praleidžia lauke ir išbando žiemos sportą. Tai puikus būdas didinti fizinį aktyvumą praleidžiant laiką gryname ore.
plačiau
 
Laimėjimas konkurse ,,Esu saugus"

Laimėjimai konkurse. Sveikiname! 

Vilkaviškio rajono savivaldybės organizuotame Civilinės saugos piešinių konkurse ,,Esu saugus" ikimokyklinio ugdymo grupėje, I-ąją vietą užėmė mišrios grupės ugdytinis Neilas Kemfertas.

plačiau
 
Dėl konkurso paskelbimo

Vilkaviškio rajono savivaldybė skelbia konkursą Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti.

Atranka vyks 2021 m. birželio 29 d.

Pagrindinis konkurso skelbimas paskelbtas 2021 m. kovo 4 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės internetinėje svetainėje www.vilkaviskis.lt

 

 

 
 
Saugesnio interneto savaitės klasės valandėlė

Mokykloje, organizuojant teminę akciją Saugesnio interneto savaitė ,buvo pravestos 5-10 klasių valandėlės su Vilkaviškio r. PK bendruomenės pareigūne V.Grybauskiene,  tema:  " Bendravimo internete kultūra ir patyčių elektroninėje erdvėje prevencija - Interneto kultūra" 

plačiau
 
Septintokų laboratorinis darbas ,,Mikropasaulis stiklainyje"

Septintos klasės mokiniai tęsia stebėjimą ,,Mikropasaulis'' stiklainyje. Kiekvieną mėnesį jiems siunčiamos nuotraukos su kitimais stiklainyje. Užduotis paprasta - palyginti vieno mėnesio duomenis su kito mėnesio duomenimis.

plačiau