2020-2021 m. m. kronika

Sveikos gyvensenos edukacinė pamokėlė ,,Muiliukas-šiltas vilnos kamuoliukas"

1 klasės mokiniai su Klausučių skyriaus jungtinių klasių mokinukais dalyvavo socialinės pedagogės Daivos Kačkauskienės organizuotoje sveikos gyvensenos edukacinėje pamokoje  ,,Muiliukas-šiltas vilnos kamuoliukas"

plačiau
 
Ruduo- spalvotas mokinių sukurtas personažas

Ar kada teko matyti, kaip atrodo Ruduo?

Spalio 16 d. smagus, ramus oras ir spalvoti medžių lapai pakvietė  į lauką. Susibūrę komandomis antrokai kūrė pagrindinį šio laiko veikėją-Rudenį.

plačiau
 
Paminėta Pasaulinė Košės diena

Spalio 12-16 d. 2 klasėje vykdytas projektas, skirtas Pasaulinei Košės dienai paminėti. Projektas buvo vykdytas atsižvelgiant į mokyklos iškeltą uždavinį ,,Siekiant mokyklos savitumo skatinti fizinio aktyvumo bei sveikos gyvensenos veiklas". 

plačiau
 
Dviračiais ,,Į auksaspalvį rudenį''

,,Jaunieji miško bičiuliai'' dalyvavo dviračių žygyje, kurį organizavo Vilkaviškio miesto bendruomenė. 

plačiau
 
,,Jaunieji miško bičiuliai'' paminėjo pasaulinę Gyvūnų globos dieną

Spalio 4 - oji yra pasaulinė Gyvūnų globos diena. ,,Jaunieji miško bičiuliai'' ta proga aplankė jaunąjį ūkininką Andrių. 

 

plačiau
 
Tarptautinė Šypsenų diena

Spalio 2 d. pradinukai šventė Tarptautinę Šypsenų dieną.

 

plačiau
 
Tau, Mokytojau!

Tebūna kasdienybė panaši į duoną,
soti ir pilnavertė su kvapnia pluta.
dosniai dalink žinių aruodą,
kurį pasės tavo globojama karta
o kai, pavargęs nuo nedėkingumo,
norėsi viską mesti, prisimink žodžius:
dėl tikslo daug turi iškęst sunkumų,
o tavo tikslas - AUGANTIS ŽMOGUS

 

Su Mokytojo diena!

 

plačiau
 
Akcija ,,Solidarumo bėgimas 2020"

Rugsėjo 29-30 d. mokykloje vyko  akcija ,,Solidarumo bėgimas"  , kurią nuo 2014 metų įsipareigojo  rengti organizacija ,,Gelbėkit vaikus". Mūsų mokykla šiais mokslo metais paaukojo 112,70  Eur. Šios lėšos skirtos Lietuvos vaikų dienos centrams   bei nuo karantino nukentėjusiems ir iš Ukrainos teritorijų pabėgusiems vaikams.

 

plačiau
 
Leidinys „Sužinok daugiau apie naujas psichoaktyviąsias medžiagas ir ne tik“.

Ministerija gavo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau – Departamentas) informaciją apie naujai išleistą  leidinį „Sužinok daugiau apie naujas psichoaktyviąsias medžiagas ir ne tik“.

Leidinys yra skirtas visiems specialistams, savo darbe susiduriantiems su narko­tinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis ir su asmenimis, galimai vartojan­čiais tokias medžiagas.

plačiau
 
„Vanduo – gyvybės šaltinis“

Spalio 1-ąją dieną Sūdavos pagrindinėje mokykloje 2 klasėje lankėsi visuomenės sveikatos specialistė Aušra Matulevičienė, kuri vedė mokiniams pamokėlę „Vanduo – gyvybės šaltinis“. Tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam žmogui.

plačiau