2017-2018 m. m kronika

Pasaulinė burnos sveikatos diena

Kovo 20 d., minint Pasaulinę burnos sveikatos dieną, ikimokyklinio ir priešmokyklinio  ugdymo grupėje vyko burnos higienos  pamokėlė, kurios metu  vaikams buvo aiškinama, kodėl jau ankstyvoje vaikystėje reikia saugoti ir prižiūrėti dantukus ir burną. Tik sveiki dantys padeda išsaugoti bendrą sveikatą ir gerą savijautą

plačiau
 
Anglų kalbos rezultatai "Olympis 2017- Rudens sesija"

Mokiniai mokslo metus pradeda išbandydami save įvairiuose konkursuose.  Rudenį pradėjo dalyvavimu edukacinių  konkursų „  Olympis 2017“ rudens sesijoje. Džiaugiamės, jog mokiniai veržiasi ir nebijo dalyvauti.

Sveikiname mokinius, kurie laimėjo I-III laipsnio diplomus.

plačiau
 
Tiksliųjų mokslų rezultatai "Olympis 2017- Rudens sesija"

Artėjant  edukacinių  konkursų  1-12 klasių mokiniams ,,Olympis 2018“ pavasario sesijai , norime pasidžiaugti mūsų mokyklos mokinių tiksliųjų mokslų rezultatais ankstesnėje  sesijoje.

plačiau
 
Dešimtokų šimtadienis

Dešimtokai sulaukė kvietimo į teismą. Devintokų teisėjas (Mykolas)  Liūtaširdis- geraširdis buvo teisingas, bet negailestingas. Išpirkti kaltes buvo galima atlikus linksmas užduotis. Šimtadienio proga buvo daug sveikinimų, gėlių, šypsenų ir nuotraukų. 

 
 
 
plačiau
 
Integruota pamoka "Velykų tradicijos ir papročiai"

Kovo 12 d. 3 klasėje vyko integruota anglų k. ir lietuvių k. pamoka "Velykų tradicijos ir papročiai". Mokiniai  ne tik susipažino, bet ir sugebėjo suskirstyti Velykų šventimo papročius Anglijoje, Lietuvos senovėje ir  išlikusias šventimo tradicijas savo šeimose.

plačiau
 
Šimtadienis

Kovo 2 d. Sūdavos pagrindinės mokyklos dvyliktokai paminėjo paskutinę jiems skirtą šventę prieš išleistuves – šimtadienį. 

plačiau
 
Kaziuko mugė

Kovo 2 d. Sūdavoje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė.

plačiau
 
Respublikinė pradinių klasių mokinių teorinė-praktinė konferencija „Įdomiosios pamokos“

Vasario 28 d. 3 klasės mokiniai Kostas Sakalauskas ir Ernesta Vitkauskaitė, 4 klasės mokinės Augustė Mikelaitytė, Viltė Almonaitytė dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių teorinėje - praktinėje konferencijoje "Įdomiosios pamokos", kurią organizavo Marijampolės sav. Želsvos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos.

plačiau
 
Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

Jau ketvirtus metus iš eilės mokykloje vyksta Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“. 

plačiau
 
Vasario 16- oji - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis

Vasario 16 -osios minėjimas pradinių klasių mokiniams ilgai išliks atmintyje

plačiau