2017-2018 m. m kronika

Viktorina „Ar pažįsti savo mokytoją?“

2017-10-05 dieną Sūdavos pagrindinės mokyklos Alksnėnų skyriuje  vyko viktorina „Ar pažįsti savo mokytoją?“

plačiau
 
Dalyvavimas „Mes rūšiuojam“ akcijoje

„Mes rūšiuojam“ jau šeštus metus kviečia gyventojus saugoti savo aplinką. Šiuo projektu siekiama, kad elektronikos, nešiojamų baterijų, autoservisų atliekos nebūtų šalinamos su kitomis atliekomis, sumažėtų aplinkos tarša ir kt.

plačiau
 
Piliakalnių metams skirti maketai

Septintokai istorijos pamokų metu gavo ilgalaikį namų darbą skirtą Piliakalnių metams. Mokiniai dirbdami grupėmis kūrė Piliakalnių, Alytaus, Punios ir Prelomciškės piliakalnių maketus, rinko informaciją apie juos ir viską pristatė pamokų metu klasiokams.

plačiau
 
XI bėgimas, skirtas mokslininko kalbininko Juozo Senkaus taurei laimėti

XI bėgimas, skirtas mokslininko kalbininko Juozo Senkaus 110-osios gimimo metinėms paminėti, vyko 2017 m. spalio 11 d. Nors oras lauke nelepino į bėgimą susirinko apie 60 sportininkų 

plačiau
 
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių šventė "Ką išmokau, sužinojau"

Š. m. spalio antrąją savaitę vyko antrasis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių tėvų, globėjų susirinkimas, į kurį sugužėjo daugumos vaikų tėveliai

plačiau
 
Europos saugaus eismo diena su mokyklos jauniausiais ugdytiniais

Spalio mėn. 13 d. pas ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus atvyko bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskienė su savo kolegomis ir šuniuku  Amsiumi

plačiau
 
Košės diena Alksnėnų skyriuje

Spalio 10 d. Alksnėnų mokyklos ugdytiniai prisijungė prie pasaulinės košės dienos. 

plačiau
 
Padėka mokyklai

Padėka mokyklai už dalyvavimą politinėje iniciatyvoje "Atmintis gyva" ir kartu paminėta Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena - rugsėjo 23 d.

 

 
 
Pradinėse klasėse įkurta "Tėvų klasė"

Tėvai yra neatsiejama mokyklos bendruomenės dalis, todėl ,atsižvelgiant į mūsų mokyklos iškeltus tikslus ir uždavinius - skatinti visavertį bendruomenės narių bendravimą, įvairinti bendravimo su mokinių tėvais formas - pradinėse klasėse įkurta "Tėvų klasė".

plačiau
 
9 klasės mokinių pažintis su UAB "Baltijos tekstilė"

9 klasės mokiniai tęsia pažintį su profesijomis, Lietuvos ūkio šakomis ir rajono įmonėmis.

Jie lankėsi  UAB "Furn master", kurioje gaminamos kėdės, sofos ir kiti minkšti baldai, siuvami odiniai foteliai laivų kajutėms.
 
plačiau