2013-2014 m.m. kronika

Vasara su "Bičiuliais"

 

                Keletas stovyklautojų nėra buvę prie jūros,  jie pirmą kartą pamatys jūrą, patirs naujus įspūdžius ir turiningai praleis laisvalaikį.

                   Nors meteo.lt, lhmt.lt, delfi.lt, gismeteo.lt, orai24.lt ir kitos orų prognozių svetainės pranašavo blogus orus, negana to, dar ir tarp mūsų sklandė gandai apie blogą orą, tačiau viskas buvo daug geriau nei visi šnekėjo. Nors pirma diena ir buvo vėsi, bei šiek tiek lijo, nepaisant to tai mums nesutrukdė pajūry pažaisti tinklinį ir linksmai kartu leisti laiką namukuose.  Kitomis dienomis orai ėmė taisytis  kol trečiadienį dienos viduryje ir ketvirtadienį buvo pasiekta savaitės kulminacija – buvo pakankamai šilta nueiti šiek tiek pasideginti  ir pasportuoti  kopose ar net išbandyti savo jėgas +11⁰ jūroje.

                Stovykloje laikas eina greitai. Įdomios rytinės mankštos, nuostabus stovyklos maistas, grupiniai žaidimai, stovyklos naujokų krikštas , pliusų vakarai ir komandų  prisistatymas – visa tai padarė mūsų stovyklą linksmą ir įsimintiną visiems joms stovyklautojams !   Iš visos stovyklos įsimintiniausia kelionė Šventoji – Palanga dviračiais, kuomet mūsų kelionės tikslą simbolizavo pasiektas Palangos tiltas ir ten palikti inicialai (kurie tikriausiai šiuo metu jau bus uždažyti naujiems užrašams).

                Patys namukai buvo vieni visai naujai įrengti, o kai kurie vis dar laukė savo eilės. Namukuose buvo ir televizoriai, kurie stovyklos vaikinams ir net  keletai merginų, futbolo mėgėjų, buvo puiki pramoga žiūrint pasaulio futbolo rungtynes (vokiečiai 4:0 tikrai nustebino savo pergale)! Taip pat, vakarams atvėstant subėgdavome į namukus ir kalbėdavome, žaisdavome stalo žaidimus bei linksmindavomės.

              Už visa tai esame dėkingi mūsų nuostabioms vadovėms R. Kiškėnienei ir V. Adomavičienei už tai, kad mus globojo, mumis rūpinosi ir tapo mums ne kaip vadovės, bet kaip draugės. Taip pat norėtume išreikšti padėką mūsų miesto merui Algirdui Neiberkai už rūpestį  ieškant rėmėjų ir rajono savivaldybei, kuri remia socializacijos projektus. Ačiū Jums už tai, kad Jūsų pagalba mokiniai gali dalį atostogų  praleisti kartu bendraudami , patirdami teigaimų įspūdžių ir smagiai leisdami laiką. Stovykla baigėsi, o mes jau laukiame ir tikimės kitą vasarą sugrįžti į Šventąją.

 

Stovyklos dalyvis Justas Ciganas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

atgal